Ja bērns mācās profesionālajā vidusskolā, tad ”ģimenes pabalsts” 22 eiro apmērā iet secen

0 komentāri

Izrādās tās ģimenes, kuru bērni mācās profesionālajās vidusskolās, kur valsts pabalsts ir 10 eiro, nesaņem to ģimenes pabalstu, kas pienākas kā ģimenes otram bērnam un ir 22,76 eiro.

“Mana meita ir iestājusies Profesionāli tehniskajā vidusskolas 1. kursā un saņem valsts stipendiju 10 eiro apmērā, bet valsts ģimenes pabalsts viņai kā otram bērnam būtu 22, 76 eiro,” stāsta kāda Bez Tabu skatītāja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā viņai paskaidroja Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūrā (VSAA) problēma faktiski nepastāv, un šis jautājums esot jāskaidro skolā, kur no pabalsta tad ir jāatsakās. Taču, izrādās viss nav tik vienkārši.

“Skolā skaidroju šo jautājumu, tur visi ir nesaprašanā, ko vajag izdarīt, lai atteiktos no šīs 10 eiro stipendijas,” stāsta satrauktā mamma.

Tikmēr Izglītības ministrijā skaidro, ka šāds precedents ir pirmo reizi, tādēļ pagaidām risinājuma nav.

Vai ģimenei izdosies saņemt naudu, kas tai pienākas? Skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas