Izstāžu zāles Arsenāls ēkas fasāde pasludināta par B kategorijas graustu

0 komentāri

Izstāžu zāles Arsenāls ēkas fasāde pasludināta par B kategorijas graustu, un tam piemērota paaugstināta nekustamā īpašuma nodokļa likme.

Tas noticis pēc Rīgas domes Vidi degradējošu būvju komisijas apsekojuma, kurā konstatēts, ka kopš maija ēkas apsaimniekotājs Valsts nekustamie īpašumi fasādi joprojām nav sakārtojis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Visā ēkas garumā ārsienās redzamas plaisas, vietām pat iedēstījušies augi, tāpat atdalījies arī apmetums un nolobījies krāsojums. Turklāt bojāta ir gan cokola daļa, gan karnīzes, kas vietām apvilktas ar zaļu sietu, arī trepes drūp un ir visai bēdīgā stāvoklī.

Tomēr Latvijas Nacionālais mākslas muzejs un Arsenāla vadītāja fasādes remontu uzskata tikai par nelielu ielāpu, jo no muzeja viedokļa būtu nepieciešama pilnīga ēkas rekonstrukcija.

Pagaidām Valsts nekustamie īpašumi noslēguši līgumu tikai par jumta remontu, ko plānots pabeigt decembrī. Savukārt Kultūras ministrijas uzdevumā veiktajā Arsenāla ēkas apsekojumā secināts, ka lielākai ēkas rekonstrukcijai būtu nepieciešams pusotrs miljons eiro.

Video!

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas