Izstāžu zāles Arsenāls ēkas fasāde pasludināta par B kategorijas graustu

0 komentāri

Izstāžu zāles Arsenāls ēkas fasāde pasludināta par B kategorijas graustu, un tam piemērota paaugstināta nekustamā īpašuma nodokļa likme.

Tas noticis pēc Rīgas domes Vidi degradējošu būvju komisijas apsekojuma, kurā konstatēts, ka kopš maija ēkas apsaimniekotājs Valsts nekustamie īpašumi fasādi joprojām nav sakārtojis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Visā ēkas garumā ārsienās redzamas plaisas, vietām pat iedēstījušies augi, tāpat atdalījies arī apmetums un nolobījies krāsojums. Turklāt bojāta ir gan cokola daļa, gan karnīzes, kas vietām apvilktas ar zaļu sietu, arī trepes drūp un ir visai bēdīgā stāvoklī.

Tomēr Latvijas Nacionālais mākslas muzejs un Arsenāla vadītāja fasādes remontu uzskata tikai par nelielu ielāpu, jo no muzeja viedokļa būtu nepieciešama pilnīga ēkas rekonstrukcija.

Pagaidām Valsts nekustamie īpašumi noslēguši līgumu tikai par jumta remontu, ko plānots pabeigt decembrī. Savukārt Kultūras ministrijas uzdevumā veiktajā Arsenāla ēkas apsekojumā secināts, ka lielākai ēkas rekonstrukcijai būtu nepieciešams pusotrs miljons eiro.

Video!

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Septiņas grima uzklāšanas kļūdas. Nepieļauj tās!

Septiņas grima uzklāšanas kļūdas. Nepieļauj tās! 2

Grims ir mūsu maģiskais ierocis, lai izskatītos lieliski un izceltu skaisto vai nomaskētu problēmzonas. Tomēr reizēm mēs pārcenšamies vai, tieši otrādi, – izlaižam – svarīgus grima uzklāšanas soļus. Skaistuma eksperti apkopojuši izplatītākās kļūdas, no kurām tu pavisam noteikti vari izvairīties!

Janvāra saulainākais tests – erudīcijas spēle par Spāniju!

Janvāra saulainākais tests - erudīcijas spēle par Spāniju! 1

Vai tu zini, kurš leģendārs spāņu mākslinieks ir radījis ledenes ”Chupa Chups” logotipu un kurā Spānijas reģionā tiek ražoti smalki cigāri? Portāls Skaties.lv ar saviem draugiem no spāņu kultūras centra ”Seneca” ir sarūpējuši šā mēneša karstāko piedāvājumu – erudīcijas spēli par Spāniju! Atbildi uz divpadsmit sarežģītiem un ne tik sarežģītiem jautājumiem un atklāj daudz jauna par Spānijas kultūru, vēsturi un valodu!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas