Izrādās, cilvēki mēdz aizmirst izņemt mantas no apavu darbnīcām un ķīmiskajām tīrītavām

0 komentāri

Dārgu zīmolu apģērbi, apavi, slēpošanas piederumi – tās ir lietas, ko Latvijas iedzīvotāji mēdz aizmirst un pat gadiem neizņem no ķīmiskajām tīrītavām un apavu remontdarbnīcām.

Īpaši bieži savas lietas klienti aizmirst laikā, kad mainās sezona – pavasarī remontā atstātos ziemas apavus cilvēks atceras tikai rudenī.

Aptuveni vienreiz pusotrā vai divos gados ķīmiskā tīrītavā Panda notiek atstāto mantu inventarizācija, pēc tam gadiem glabātais tiek ziedots labdarībai. Gadās, ka pēc tam klients atceras par atstāto mantu, taču ir par vēlu.

Līdzīgi mantas tiek aizmirstas arī apavu darbnīcās. Vienu daļu apavu kurpnieki met ārā, citus mēģina pārdot savā remontdarbnīcā. Kurpnieks Aldonis Timermanis saka, ka žēl ieguldīta darba, tāpēc pie sevis atstāto apavu inventarizāciju rīko aptuveni reizi divos gados.

Skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas