Izmisuma sauciens no Vidzemes – pie slimnīcas durvīm atstāti rudi kaķi

2 komentāri

“Esam saņēmuši izmisuma pilnu palīgā saucienu no Vidzemes slimnīcas darbiniekiem. Pie slimnīcas kartonā kastē atstāta kaķene ar kaķēniem,” raksta dzīvnieku aizsardzības biedrības Trīnīte pārstāvji.

“Pašlaik ģimenīte atrodas telpās, bet tur viņi drīkst palikt ne ilgāk par nedēļu! Kaķu ģimenītei steidzami ir jāatrod jauns patvērums, jo tālāk viņiem nav kurp doties!” ziņo vidzemnieki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kaķēni jau patstāvīgi ēd, tātad var tikt šķirti no mammas un doties uz jaunajām mājām atsevišķi.

Mums diemžēl nav iespēju ģimenīti uzņemt. Ja kāds spēj piedāvāt pagaidu mājas, varam nodrošināt uzturēšanu, veterināro apskati. Tāpat arī kāds ir gatavs, kādam no kaķīšiem, sniegt īstās mājas, nodrošināsim apskati pie veterinārārsta, attārpošanu, atblusošanu, kaķenītei – arī sterilizāciju.

Ja vari palīdzēt kādam no viņiem, zvani atradējiem – 28859291. Vai sazinies ar dzīvnieku aizsardzības biedrības Trīnīte pārstāvjiem pa tālr.: 28832394 vai e-pastu: biedriba.trinite@gmail.com.

2 komentāri

TOP komentāri

 • DzAB Trīnīte
  0

  DzAB Trīnīte

  Kaķēni atrodas Valmierā. Precīzu atrašanās vietu var uzzināt zvanot pa tālruni 28859291.

  20.10.2015 13:15

 • Elvīra Hartmane
  0

  Elvīra Hartmane

  Labvakar. Kur tieši atrodas mazie minči?

  19.10.2015 19:15

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas