Izlasot šo, tu sapratīsi, kāpēc patversmes dzīvniekiem ir jādod otrā iespēja!

0 komentāri

Adoptēt kādu no patversmes dzīvniekiem savās mājās ir cēla rīcība, tāpēc ir vērts paslavēt tos cilvēkus, kas mūsu četrkājainajiem draugiem dod otru iespēju.

Dzīvnieku patversme Ulubele padalījusies ar stāstu, kurā mājas atradusi baltā un nedzirdīgā kaķu meitene Betija. Pavadot savas dienas patversmē, viņai bija grūti samierināties ar to, ka pēkšņi ir kļuvusi nevajadzīga saviem iepriekšējiem saimniekiem. Tā nu kaķu meitene pavadīja laiku, saritinājusies mazā kamoliņā vistumšākajā stūrītī, neēdot, nedzerot un neizrādot interesi par notiekošo.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Pagājuši nu jau pieci mēneši, kopš viņa ieradās mūsmājās! Un teikšu godīgi – viņas pateicību jūtu dienu no dienas. Ar šo stāstu gribu iedrošināt citus nebaidīties adoptēt kādu no patversmes astaiņiem. Viņi spēj dot tādu prieku, kādu varbūt ne vienmēr spēj sniegt cilvēks. Dosim pēc iespējas vairākiem četrkājainajiem draugiem otru iespēju!” raksta Betijas jaunā saimniece Sandra.

Foto: Facebook / Sandra Straume

Foto: Facebook / Sandra Straume

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas