Izglītības ministrei skolotāju pieteiktais streiks bijis pārsteigums

0 komentāri

Skolotāji tomēr streikos! Tūkstošiem pedagogu 27. novembrī vienosies brīdinājumā streikā, lai, kā paši saka, – tiktu sadzirdēti. Izglītības ministre norāda, ka viņai pedagogu pieteiktais brīdinājuma streiks bijis pārsteigums. 

Mārīte Seile uzskata, ka arodbiedrība mēģina “torpedēt” viņas virzīto jauno pedagogu atalgojuma modeli.

Galvenās skolotāju prasības – nākamā gada budžeta projektā jaunajam skolotāju atalgojuma modelim rezervētie deviņi miljoni jātērē pašreizējās sistēmas uzlabošanai. Tāpat nedrīkst aizmirst par pirmsskolas izglītībā strādājošiem, atbalsta personālu, kā arī augstāko izglītību un zinātni. Ja tas netiks sadzirdēts, iespējams ne tikai vienas dienas, bet arī daudz garāks streiks.

Foto:

Aplēses liecina, ka streikot jeb doties uz skolu, bet bērnus nemācīt 27. novembrī varētu tūkstošiem skolotāju. Precīza informācija par streikotāju skaitu jāsniedz līdz 20. novembrim.

Streiku neatbalstīja septiņi no 35 arodbiedrības padomes biedriem, paužot neticību, ka ar to var ko mainīt. Tam neticību iepriekš pauda arī Saeimas Budžeta komisijas vadītājs.

Skaties video:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas