Izbraukušo latviešu reemigrācijas plāns ir “pilnīga fantāzija”, saka Amerikas latvietis

0 komentāri

Galvenais, lai no Latvijas izbraukušie cilvēki atgrieztos dzimtenē, ir darbs – lai cilvēki var strādāt un ”apģērbt un skolot savus bērnus”, pauda Pasaules Brīvo latviešu apvienības vadītājs, Amerikas latvietis Jānis Kukainis.

Tāpat viņš pauda, ka izstrādātais reemigrācijas plāns ir “pilnīga fantāzija” un minētie skaitļi par to, un tik daudz cilvēku pavisam noteikti neatgriezīsies dzimtenē, uzskata Jānis Kukainis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Runājot par pēdējā laikā izvērsto Krievijas agresiju Ukrainā un šīs valsts publisko retoriku, J. Kukainis akcentēja – Latvijas bailes no Krievijas ir ļoti pamatotas, taču daudzi politiķi mūsu valstī vienkārši iebāž galvu smiltīs kā strausi, cerot, ka tas viss pieklusīs un beigsies.

Savukārt, komentējot sacelto ažiotāžu ap bēgļiem, kurus Latvijai būs jāuzņem, viņš pauda – brēka ir tādēļ, ka “Latvijā politiķiem nav par ko runāt”.  “Bēgļi te būs, bet katrs [politiķis – red.] par to “zīmējas” – es esmu “pret”, es esmu “par”. Politiķi grib atstāt iespaidu, ka viņi kaut ko dara, tādēļ notiek plašas diskusijas,” pauda J. Kukainis.

Skaties video un uzzini vairāk!

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas