Izbraukušo latviešu reemigrācijas plāns ir “pilnīga fantāzija”, saka Amerikas latvietis

0 komentāri

Galvenais, lai no Latvijas izbraukušie cilvēki atgrieztos dzimtenē, ir darbs – lai cilvēki var strādāt un ”apģērbt un skolot savus bērnus”, pauda Pasaules Brīvo latviešu apvienības vadītājs, Amerikas latvietis Jānis Kukainis.

Tāpat viņš pauda, ka izstrādātais reemigrācijas plāns ir “pilnīga fantāzija” un minētie skaitļi par to, un tik daudz cilvēku pavisam noteikti neatgriezīsies dzimtenē, uzskata Jānis Kukainis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Runājot par pēdējā laikā izvērsto Krievijas agresiju Ukrainā un šīs valsts publisko retoriku, J. Kukainis akcentēja – Latvijas bailes no Krievijas ir ļoti pamatotas, taču daudzi politiķi mūsu valstī vienkārši iebāž galvu smiltīs kā strausi, cerot, ka tas viss pieklusīs un beigsies.

Savukārt, komentējot sacelto ažiotāžu ap bēgļiem, kurus Latvijai būs jāuzņem, viņš pauda – brēka ir tādēļ, ka “Latvijā politiķiem nav par ko runāt”.  “Bēgļi te būs, bet katrs [politiķis – red.] par to “zīmējas” – es esmu “pret”, es esmu “par”. Politiķi grib atstāt iespaidu, ka viņi kaut ko dara, tādēļ notiek plašas diskusijas,” pauda J. Kukainis.

Skaties video un uzzini vairāk!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas