Ir novembris, bet Liepāju pārsteidz pērkons un zibeņi!

0 komentāri

Latvijas dienvidrietumos – Liepājā – ceturtdien, 12. novembrī, tika novērots pērkona negaiss, ziņo Latvijas Vides ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) pārstāvji.

Pērkona negaiss parasti nav raksturīgs vēlam rudenim, taču, iestājoties siltiem laikapstākļiem, reizi pa reizei tas iespējams pat ziemā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jau ziņojām, ka kopš novembra sākuma laikapstākļi Latvijā, salīdzinot ar oktobri, ir mainījušies – pār tiem mūsu reģionā valda aktīva ciklonu darbība. Tā sekas mēs izjūtam kā lietainu, vējainu, tomēr siltu laiku.

Skaties foto – Latvijas piekraste vētru laikā:

Laika ziņas

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā