Internetā izvietoti sludinājumi, kuros Laimdota Straujuma ”izsniedz” kredītus

7 komentāri

Globālajā tīmeklī izvietoti  sludinājumi, ka Ministru prezidente Laimdota Straujuma piedāvājot kredītus, lai mazinātu  valstī esošo nevienlīdzību. Sludinājumos norādīts, ka Straujuma kundze ir izveidojusi pat finansēšanas struktūru.  

 ”Lai atbalstītu bezpalīdzīgos un cīnītos ar nabadzību Latvijā, Laimdotas Straujumas kundze sadarbībā ar I. Bērziņš izveidoja finansēšanas struktūru, kas tiks izmantoti, lai piešķirtu aizdevumu no 2000 eiro līdz pat vienam miljonam, lai ikvienam, kas meklē ir finansējumu. Ja jums nav labuma no bankas, ja jums ir nepieciešams kredīts, lūdzu sazinieties ar mani,” tā minēts, it kā, Laimdotas Straujumas ievietotajā sludinājumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

TV3 raidījuma Bez Tabu komanda, eksperimenta nolūkos cenšas sazināties ar sludinājumā norādīto telefona numuru, bet diemžēl tas neizdodas. Sludinājumā norādīta arī e-pasta adrese, uz to gan atbilde tiek saņemta.

Aizdevējs, kurš sevi dēvē par Laimdotu Straujumu, norāda, ka var aizdot 20 tūkstošus eiro, aizdevuma nosacījumi arī,visnotaļ, izdevīgi – procentu likme 2%.

Par sludinājumiem lietas kursā ir arī pati Ministru prezidente un viņas padomnieki.

”Straujumas kundze pēdējā laikā ir daudz runājusi par šo nevienlīdzības mazināšanu, droši vien, kādi veikli cilvēki to ir pamanījuši arī savu mērķu īstenošanai. Ne pati Straujumas kundze, ne kā amatpersona nav iesaistījusies šādos darījumos un piedāvājumos. Šir ir ļoti nepatīkams fakts, tāpēc Straujumas kundze ir vērsusies pie policijas priekšnieka, Ķuža kunga, lai izvērtē šo sludinājumu, ” norāda, Ministru prezidentes preses sekretāre Aiva Rozenberga.

Vairāk skaties pievienotajā video!

7 komentāri

TOP komentāri

 • MR DANIEL
  0

  MR DANIEL

  vítáni jako první banka moji bratři a sestra.

  26.02.2015 19:12

 • MR DANIEL
  0

  MR DANIEL

  Potřebujete půjčku dnes? Od první banka v Nigérii (Edo státu), 5% za úvěr, fistbank0011@gmail.com

  26.02.2015 19:11

 • haralds
  0

  haralds

  šis ir ļoti nepatīkams fakts (Lēnumai?), bet zinko? ir daudzi vēl nepatīkamāki fakti!

  18.12.2014 07:45

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas