Ināra Pētersone vairs nevada VID. Kādā darbā iedzīvotāji viņu vēlas redzēt?

0 komentāri

Valsts ieņēmumu dienestu vairs nevada Ināra Pētersone, taču izskanējusi versija, ka viņa varētu turpināt darbu valsts sektorā. Mēs šajā rītā skaidrojām Latvijas iedzīvotāju viedokli par to, kādā darbā viņi vēlētos redzēt VID bijušo vadītāju.

TNS veiktā aptauja rāda, ka ceturtā daļa iedzīvotāju uzskata, ka Inārai Pētersonei turpmāk būtu jāturpina strādāt privātajā sektorā, norobežojoties no valsts sektora.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tikai 16% domā, ka viņai būtu jāturpina strādāt valsts sektorā. Desmitā daļa vēlas redzēt VID bijušo vadītāju gan privātajā sektorā, gan arī sniedzot konsultācijas valsts sektorā, bet 50% aptaujāto nav snieguši konkrētu atbildi.

Ja runā par to, vai sabiedrība tic, ka nākamais VID vadītājs tiks atrasts tuvāko trīs mēnešu laikā, tad vairāk nek­ā puse aptaujāto tam tiešām tic, 28% iedzīvotāju tam netic, bet 12% nav nostājas šajā jautājumā.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas