Ikšķiliešus nesatrauc mežacūkas, bet gan Rīgas domes rīcība

2 komentāri

Ikšķiles iedzīvotāji tikai pasmaida par to, ka viņu pilsētas pievārtē klejo mežacūkas, taču vietējās pašvaldības vadība nav mierā ar Rīgas domes rīcību – nesaskaņot šo zvēru pārvešanu ar viņiem.

Uzrunātos Ikšķiles iedzīvotājus gan meža cūku klātbūtne īpaši nesatrauc. Taču viņus neapmierina Rīgas pašvaldības rīcība – savu problēmu uzveļot kaimiņu novadam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lai ierobežotu turpmāku mežacūku deportāciju uz Ikšķiles apkaimes mežiem, novada pašvaldības izpilddirektors Guntars Kurmis ieradās Rīgas domē. Pašvaldības izveidotajā medību koordinācijas komisijas sēdē Kurmis skaidroja, ka nekad iepriekš iedzīvotāji nav sūdzējušies par meža cūku klātbūtni, bet pēc Rīgas zvēru pārvietošanas sūdzības nākot lavīnveidīgi.

Sēdē atklājās, ka arī vietējiem medniekiem pagaidām rokas sasietas. Ne visi zemju īpašnieki ir ar mieru, ka viņu īpašumā atskan šāvieni. Turklāt jāievēro arī visi drošības pasākumi.

Uzklausot ikšķiliešu sūdzības, Rīgas rātskungi apņēmās noķertās deportēt mazākos bariņos, nodrošinot tām sākotnēju piebarošanu, lai tās uzreiz neskrietu dārzos. Papildus tam Valsts meža dienests pēc mednieku pieprasījuma izdos atļaujas mežacūku medīšanai. Turpmāk arī iecerēts zvēru izlaišanas vietu, laiku un skaitu saskaņot ar Ikšķiles novada pašvaldību.

Skaties foto:

Skaties video:

2 komentāri

TOP komentāri

 • Nils
  +2

  Nils

  Nils ir nojudzies, liec cukam mieru, pabaro tos kas dodas uz lidostu.

  24.07.2015 21:01

 • Mārīte
  +1

  Mārīte

  Un atkal krievi ar savu visatļautību izceļas visā krāšņumā . Un šāda frakcija ,, Saskaņa ,, vēl cīnās par visas Latvijas valdīšanu , -- Jautājums , uz ko tad viņi būs gatavi , kaut gan Rīga jau šodien ir Krievijas guberņas priekšpilsēta un likumsakarīgi jābūt visam krievu stilā

  25.07.2015 09:11

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas