Igo saņems Triju Zvaigžņu ordeni un tic, ka Lāčplēša gars aizvien ir dzīvs

0 komentāri

Mūziķis Rodrigo Fomins jeb Igo šogad 4. maijā saņems valsts augstāko apbalvojumu – Triju Zvaigžņu ordeni. Mūziķis Igo svētku priekšvakarā prāto, ka Lāčplēša gars vēl aizvien ir dzīvs un ka kopš astoņdesmito gadu vidus pārdomas par brīvību, par valsts attīstības virzienu nav aprimušas.

Šogad valsts svētkos tiks pasniegti valsts augstākie apbalvojumi – Triju Zvaigžņu ordeņi. Šī pasniegšanas reize būs īpaša – tā notiks tieši Latvijas neatkarības atjaunošanas 25. gadadienā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Rodrigo Fomins, mūziķis:

Gribas cerēt, ka katrā cilvēkā, kurš dzīvo Latvijā, kas ir saistīts ar šo zemi, ir arī šīs patriotiskās sajūtas, un vēlme savu valsti aizstāvēt, vēlme cīnīties.

Igo ir pārliecināts, ka latvietis savu valstī mīl klusi sevī, un velti ar patriotiskiem saukļiem nevicinās, taču vajadzīgā brīdī latvietis spēj paust stingru nostāju.

Skaties video!

Pašreizējam Valsts prezidentam A. Bērziņam gan tā būs pēdējā balvas pasniegšana viņa prezidēšanas laikā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas