Iespējams, nepārdomātu būvdarbu dēļ applūduši Ķekavas mazdārziņi

0 komentāri

Pamatīgās lietavas pamatīgi appludinājušas Ķekavas mazdārziņus, un vietējie iedzīvotāji ir pārliecināti, ka pie tā vainojama nepārdomāta apbūve kaimiņa sētā, ziņo raidījums “Bez Tabu”.

Mazdārziņu iemītnieki, no kuriem daudziem īpašumi Ķekavas mazdārziņu teritorijā pieder jau vairākus gadu desmitus, norāda, ka šādi plūdi nav pieredzēti nekad. Viņu versija ir – kaimiņš pirms dažiem gadiem aizbēris ciet kādu svarīgu notekgrāvi, tā vietā izbūvējot, acīmredzot nepietiekami jaudīgas caurules.

Tiesa gan, cauruļu izbūvēšana un grāvja aizbēršana vēl 2007. gadā saskaņota ar Ķekavas novada pašvaldību, skaidro uzrunātais kaimiņš, kurš savu vainu mazdārziņu plūdos nesaskata.

Plašāk par situāciju Ķekavas novada mazdārziņos, kā arī pašvaldības skaidrojumu uzziniet, skatoties “Bez Tabu” sižetu augstāk!

 

 

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas