Ieskaties šajās acīs – ja viņi spētu runāt… Patversmes dzīvnieki grib mājas

0 komentāri

“Ieskaties šajās acīs – lūgums, bēdas, izmisums vienlaikus… Ja viņi spētu runāt… Iedomājies kaut uz mirkli, ka tev nav neviena, neviena, kuram būtu vajadzīgs, kurš tev grūtā brīdī vismaz pajautātu, kā tev iet?” aicina dzīvnieku patversme Ulubele.

350 patversmes Ulubele astainīši cerīgi lūkojas uz katru savā ceļā, jo viņiem nav neviena šāda cilvēka. “Tikai paprasīt neko nevar. Ja neesi bijis patversmē – aizbrauc, pastaigā, ielūkojies acīs. Ziema jau lūr aiz stūra, tumšie vakari, aukstums. Varbūt tu vari sniegt kādai dzīvībiņai mājas?” aicina Ulubele dzīvnieku draugi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto:

Jau ziņojām, ka pagājušās nedēļas beigās projekts Ķepas meklē mājas noslēdzies īpaši negaidīti, pateicoties čaklajiem ziedotājiem. Pēc projekta noslēguma raidījuma Ķepas meklē finālā saziedoti 51 748 eiro.

Jau no šā gada augusta, attīstot pagājušā gada projekta Suns meklē mājas ideju, SMScredit.lv un Dzīvnieku policija sadarbībā ar TV3 aicināja sabiedrību atrast pastāvīgu dzīvesvietu ne tikai patversmēs mītošajiem suņiem, bet arī kaķiem un citiem ķepaiņiem, kā rezultātā radies sociālās kampaņas nosaukums Ķepas meklē mājas. Šogad sociālās kampaņas akcents tika likts arī uz to, kādu palīdzību katrs no mums var sniegt, lai suņi un kaķi sagaidītu savus saimniekus.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas