Došanās kopā uz kafejnīcu un blenšana katram savā ekrānā – ierasta aina, saka jaunieši

0 komentāri

Facebook, WhatsApp, Twitter lietojumprogrammas ik dienas izmanto miljoniem jauniešu visā pasaulē, taču vai kāds ir saskaitījis – cik bieži? Arvien populārākām kļūstot tehnoloģijām, arī paši jaunieši atzīst, – nereti vērojama aina, ka cilvēki dodas kaut kur kopā, taču lielāko daļu laika pavada, blenžot ekrānos – viedtālruņos vai planšetdatoros.

Raidījums Bez Tabu kādas Rīgas vidusskolas audzēkņiem vaicāja, kā viņi domā, vai tehnoloģijas patlaban jauniešu vidū tiek izmantotas vairāk, nekā būtu vajadzīgs? Daudzi aptaujātie atzina, – komunikācija tehnoloģiju dēļ nudien varētu būt samazinājusies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tikmēr psihoterapeiti nenoliedz, – viedierīces tik tiešām var radīt atkarību. Par to var liecināt lielais laiks, kas tiek pavadīts, tās izmantojot, kā arī agresivitāte vai neapmierinātība, kas parādās, ja, piemēram, vecāki palūdz darīt ko citu, nevis skatīties viedtālrunī.

Skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas