Došanās kopā uz kafejnīcu un blenšana katram savā ekrānā – ierasta aina, saka jaunieši

0 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

Facebook, WhatsApp, Twitter lietojumprogrammas ik dienas izmanto miljoniem jauniešu visā pasaulē, taču vai kāds ir saskaitījis – cik bieži? Arvien populārākām kļūstot tehnoloģijām, arī paši jaunieši atzīst, – nereti vērojama aina, ka cilvēki dodas kaut kur kopā, taču lielāko daļu laika pavada, blenžot ekrānos – viedtālruņos vai planšetdatoros.

Raidījums Bez Tabu kādas Rīgas vidusskolas audzēkņiem vaicāja, kā viņi domā, vai tehnoloģijas patlaban jauniešu vidū tiek izmantotas vairāk, nekā būtu vajadzīgs? Daudzi aptaujātie atzina, – komunikācija tehnoloģiju dēļ nudien varētu būt samazinājusies.

Tikmēr psihoterapeiti nenoliedz, – viedierīces tik tiešām var radīt atkarību. Par to var liecināt lielais laiks, kas tiek pavadīts, tās izmantojot, kā arī agresivitāte vai neapmierinātība, kas parādās, ja, piemēram, vecāki palūdz darīt ko citu, nevis skatīties viedtālrunī.

Skaties video!

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas