Ierindas deputātei Āboltiņai saglabātas Saeimas priekšsēdētājas privilēģijas

1 komentārs

Amats zaudēts, taču priekšrocības paliek – tā atliek secināt, raugoties uz bijušās Saeimas priekšsēdētājas Solvitas Āboltiņas dzīvesvietu. Pie tās joprojām atrodas ceļa zīmes, kas apkārtnes iedzīvotājiem rada neērtības. Vai tās ir plānots noņemt, un kad tas varētu notikt, skaidroja LNT ziņas.

Solvita Āboltiņa 10. gadā kļuva par Saeimas priekšsēdētāju un drīz pēc tam pie viņas ēkas tika uzstādītas zīmes apstāties aizliegts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Toreiz tas tika pamatots ar to, ka iela pie mājas ir šaura un tāpēc drošības nolūkos nepieciešams, lai piemājas posms ir brīvs no kaimiņu automašīnām.

Portāls pietiek.com gan bija uzzinājis, ka zīmju uzstādīšanu vēlējusies pati Solvita Āboltiņa. To arī netieši apliecina, tas, ka pie citu apsargājamu, augstu amatpersonu ēkām šādas zīmes netiek uzstādītas.

Tagad Āboltiņa ir ierindas deputāte, bet zīmes joprojām atrodas vecajā vietā. Rīgas domes Satiksmes departaments tās nevar noņemt, jo viņiem ir jāklausa drošības policijai.

Foto: LETA

Foto: LETA

Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve Ilze Dišlere:
Tātad tiklīdz saņemsim no Drošības policijas informāciju, vēstuli ar lūgumu demontēt šīs te zīmes, mēs tās iekļausim darbu sarakstā un demontēsim.

Satiksmes departamenta pārstāve norāda, ka pie viņiem var vērsties arī apkārtnes iedzīvotāji ar lūgumu izvērtēt zīmes lietderību. Tas varētu paātrināt lietu gaitu.

Vaicājot Drošības policijai par zīmju likteni pie Saeimas bijušās priekšsēdētājas dzīvesvietas, sniegtās atbildes ir izvairīgas un nekonkrētas. Lūdzot, precizēt termiņus policijas pārstāve atraksta ar pārliecību, ka sniegtā atbilde ir pietiekami konkrēta.

Nevarēsim Jums piekrist, ka termins vistuvākajā laikā neievieš kādus laika rāmjus, jo tas neietver ne gadu, ne mēnesi un ne pat vairākas nedēļas… Ja nepasaka konkrētu datumu, tas nenozīmē, ka plāno atlikt uz nenoteiktu laiku, kad visi par to aizmirsīs. Vēstule tiks sagatavota un nosūtīta, apkārtējiem iedzīvotājiem nav iemesla satraukties, ka šāda vēstule varētu netikt nosūtīta.
Ar cieņu, DP.

Tagad vien atliek gaidīt, cik drošības policijas izpratnē ir vistuvākajā laikā, jo kopš augstā amata zaudēšanas ir pagājušas divas nedēļas, bet Drošības policijā vēstule ar lūgumu noņemt nelietderīgās zīmes vēl nav tapusi.

1 komentārs

TOP komentāri

  • TROLLIS BRIESMIIGAIS
    0

    TROLLIS BRIESMIIGAIS

    RRR_rudā lapsa rullē ja pie manas mājas kāds ievērotu DZĪVOJAMĀS ZONAS noteikumus būtu OK bet CENTRāltirgum taču likumi ir savi

    15.11.2014 23:26

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas