Iepiekš par bērna slepkavību tiesāta sieviete grib atgūt pirms diviem gadiem atņemtu meitu

0 komentāri

Ar LNT raidījuma Degpunktā komandu sazinājās kāda skatītāja, kura gribēja pastāstīt par nedienām savā ģimenē – viņai ar vīru atņemts bērniņš un pāris, nu jau teju divus gadus cenšas to atgūt, taču nekādi. 

Sieviete stāsta, ka par visu visvairāk grib pati rūpēties par divus gadus veco meitiņu Viktoriju, taču Jelgavas bāriņtiesa viņai to neļauj darīt. Bērniņš atņemts, kad vēl bijis zīdainis un sieviete no krīzes centra pārcēlusies uz dzīvi Līvbērzē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tamāra stāsta, ka bērns atrauts viņai no krūts. Sajūtas, zaudējot meitu, bijušas neaprakstāmas.

Meitiņa šobrīd esot pie audžuvecākiem, kur un kādiem – to viņa nezina, neviens viņai nesaka. Sarunā ar Degpunktā komandu Tamāra atklāj detaļas par savu pagātni.

Iepriekš par bērniņa nonāvēšanu Tamāra sēdējusi cietumā. Sieviete uzskata, ka tas viss palicis pagātnei, un viņi abi ar vīru ir spējīgi par meitu rūpēties. Vīrs strādā, tātad arī finansiāli bērnu viņi var atļauties, mājās esot visas mazajai nepieciešamās drēbītes un citas lietas.

Jelgavas bāriņtiesas amatpersonas uzsver, ka tiesas spriedums ir stājies spēkā un piebilda, ka savulaik Tamāras vīrs pats lūdzis meitiņu no ģimenes izņemt.

Jāpiebilst, ka Tamārai kopā ir septiņi bērni, trīs no tiem ir miruši, pārējie nedzīvo ar viņu. Vairs bērnus sieviete negrib, jo pēdējo salīdzinoši nesen dzemdējusi nedzīvu. Viņa tagad vēlās darīt visu, lai pati audzinātu vismaz savu divus gadus veco meitu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas