Iedzīvotāju visbiežāk ieteiktie prezidenta kandidāti – Bondars, Vīķe-Freiberga un Levits

0 komentāri

Līdz ar šodien uzsākto oficiālo Valsts prezidenta amata kandidātu pieteikšanu sabiedrības iniciatīvas MansPrezidents.lv komanda katram Saeimas deputātam nogādājusi personīgi adresētu vēstuli ar portāla balsojuma rezultātiem, aicinot politiķus ņemt vērā vairāk nekā 12 500 cilvēku pausto viedokli par piemērotāko prezidenta amata kandidātu.

Portāla MansPrezidents.lv vadītāja Madara Peipiņa uzskata, ka 12 500 cilvēku iesaistīšanās ir apliecinājums aktīvai sekošanai prezidenta izraudzīšanās procesam un ievērojamai politiskās līdzdalības kultūrai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Viens no projekta mērķiem ir pēc iespējas ātrāk sabiedrības vērtējumam nodot tos cilvēkus, kas pretendē uz augsto amatu, līdz minimumam samazinot pēdējā brīža ”tumšo zirdziņu” parādīšanos pie prezidenta vēlēšanu apvāršņa,” saka Peipiņa un piebilst, ka, ja oficiāli tiks nosaukti jauni šā amata kandidāti, tad arī tie tiks pievienoti portālā, lai cilvēki varētu izteikt savu vērtējumu.

Balsojums portālā turpinās, un līdz pat prezidenta ievēlēšanas dienai, 3. jūnijā, ikvienam ir iespēja nodot savu virtuālo balsi par kādu no septiņiem līdz šīm politisko partiju virzītajiem un iedzīvotāju ieteiktajiem kandidātiem – Mārtiņu Bondaru, Sergeju Dologopolovu, Sandru Kalnieti, Gunāru Kūtri, Egilu Levitu, Raimondu Vējoni un Vairu Vīķi-Freibergu.

Iedzīvotāju favorīts kopš pirmās balsojuma dienas ir M. Bondars, kurš saņēmis 4600 cilvēku atbalstu. Viņam seko V. Vīķe-Freiberga ar 3550 balsīm, kā arī E. Levits, S. Kalniete un G. Kūtris. Balsojuma galējie rezultāti tiks nogādāti Saeimas deputātiem arī vēlēšanu dienā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas