Iedzīvotāji vēl prezidentam iemācīties angļu valodu un vairāk lasīt daiļliteratūru

0 komentāri

Latvijas Valsts prezidents Andris Bērziņš šodien svin 70 gadu jubileju. Bērziņš dzimis 1944. gada 10. decembrī Nītaurē, kur sācis arī skolas gaitas. 1971. gadā viņš pabeidzis Rīgas Politehnisko institūtu kā radioinženieris, bet 1988. gadā absolvējis Latvijas Valsts universitātes Ekonomikas fakultāti.

Valsts prezidents Andris Bērziņš savu 70. dzimšanas dienu pavadīs plašā radinieku pulkā, tā pēc tikšanās ar Ministru prezidenti Laimdotu Straujumu (V) šodien žurnālistiem sacīja prezidents.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Bērziņš sacīja, ka viņš uz svinībām ir uzaicinājis plašu radinieku loku, un smejoties piebilda, ka ar radiniekiem nevar satikties tikai kapu svētkos.

Bērziņš pateicas visiem, kas tieši vai netieši ir sūtījuši savus sveicienus dzimšanas dienā.

Raidījuma Bez Tabu aptaujātie iedzīvotāji Valsts prezidentam Andrim Bērziņam dzimšanas dienā vēl uzlabot angļu valodas zināšanas, vairāk lasīt daiļliteratūru un labu veselību.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas