Iedzīvotāji tiek aicināti ziedot naudu Latvijas Zemessardzei!

5 komentāri

Latvijas Transatlantiskā organizācija sadarbībā ar portālu ziedot.lv sākusi ziedojumu vākšanas kampaņu Latvijas Zemessardzes spēju stiprināšanai.

10 nedēļu laikā plānots savākt kopumā 130 tūkstošus eiro, ko paredzēts tērēt jauna aprīkojuma iegādei. To zemessargiem plānots dāvināt valsts svētkos – 18. novembrī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pasākumu, ar kuru tika atklāta ziedojumu vākšanas kampaņa Latvijas Zemessardzei, ar lūgšanu atklāja arhibīskaps Zbigņevs Stankevičs.

Kampaņas organizatori akcentē, ka tieši šobrīd zemessargiem, vairāk kā jebkad agrāk, ir nepieciešams mūsdienīgs aprīkojums. Piemēram, tiek plānots iegādāties termokameras, tēmekļus, arī lauku ķirurģijas komplektus. Visas šīs lietas zemessargiem valsts nodrošinātajā aprīkojumā neietilpst.

Ziedojumu kampaņa parādīs, cik lielā mērā Latvijas iedzīvotāji gatavi piedalīties valsts drošība stiprināšanai.

Pēc akcijas rīkotāju teiktā, ziedojumu vākšana pie zemessargiem nepieciešamajām ierīcēm ļaus tikt ļoti īsā laikā, apejot laikietilpīgo un birokrātisko valsts militāro iepirkumu sistēmu, kas ne vienmēr ļauj tikt pie jaunākā un modernākā aprīkojuma.

5 komentāri

TOP komentāri

 • Marusja
  +1

  Marusja

  Es laikam vairs kaut ko labi nesaprotu ? Mēs šī prastā tautiņa esam pārgājuši tikai uz ziedošanu ? Ziedo šim ziedo tam . Bet priekš kam mums ir tie (ideālie ) deputāti un visa valdība ? vai tad tiem nevajadzētu sākt domāt ar galvām -un atvēlēt kādu kapeiciņu slimo bērnu fondam ? Vai arī zemessargiem .Drīz mēs paši pliki paliksim ziedodami ,bet deputāti tik bļauj lai pieliek viņiem algas !

  25.09.2015 14:15

 • ILZE
  0

  ILZE

  dekoderus jau 1x iepirka:D

  09.09.2015 15:34

 • Elmars
  0

  Elmars

  Paklau, ja reiz visur kopē šo tekstu, varbūt to dari ar savu īsto vārdu, nevis slēpjoties ar nikiem? Citādi nedaudz sīkmanīgi izskaties.

  09.09.2015 00:58

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas