Iedzīvotāji šokā par Brasas tilta stāvokli: no tā krīt pat lieli betona gabali…

0 komentāri

Cilvēki nobažījušies par kādu no Rīgas tiltiem, tas, līdzīgi daudziem citiem tiltiem, esot sliktā stāvoklī, taču šeit nost krītot pat lieli betona gabali.

Tā sauktais Brasas tilts, satiksmes pārvads Rīgā pār dzelzceļa līniju Zemitāni-Skulte, varot uzkrist uz galvas, satraukti ir iedzīvotāji. No tilta krītot pamatīgi betona gabali un kādam neveiksmīgam gājējam vai autobraucējam, vai par vilcienam tie varot nodarīt lielu kaitējumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Mēs aizbraucām paskatīties, un patiltē tiešām atradām tilta, ja tā var teikt, atlūzas, savukārt, paceļot skatienu uz augšu, bija redzams, ka šis tas kādreiz no tilta vēl varētu nolūzt. Tuvējās apkārtnes iedzīvotājs Pēteris, arī atzina – tiltu vajadzētu remontēt.

Pieejamā informācija liecina, ka Brasas dzelzceļa pārvads tika atklāts 1959. gadā. Toreiz Resursu un naudas trūkuma dēļ Brasas pārvada laidums veidots no L veida šķērsgriezuma tipveida sijām, kuras projektētas kādā Ļeņingradas institūtā. Pēc tam nopietnu remontu tas, tāpat kā daudzi citi tilti Rīgā, nav piedzīvojis. Rīgas domes Satiksmes departamentā mums saka, ka arī viņi zinot par cilvēku novērojumiem un šajā vietā jau ir bijuši.

Rekonstrukcija tiek plānota nākamgad. Tilts tiek apsekots regulāri, un regulāri tiks veikti pirmās nepieciešamības darbi, lai tas nevienu neapdraudētu.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas