Iedzīvotāji palīdz notvert ļaundari, kurš publiskā vietā nozaga maku un pasi

0 komentāri

Pateicoties iedzīvotāju atsaucībai, par naudas un pases zādzību Valsts policija Rīgā aizturējusi kādu vīrieti.

Kā informē likumsargi, 27. jūnijā aizturēts 1950. gadā dzimis vīrietis, kurš tiek turēts aizdomās par naudas un pases zādzību Hipokrāta ielā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jau iepriekš ziņojām, ka 8. jūnijā kāds vīrietis iegāja pastā, lai saņemtu pensiju. Saņēmis naudu, kungs devās pa Hipokrāta ielu. Tur pie viņa pienāca nepazīstams vīrietis. Uzdodoties par kunga paziņu, svešinieks apķēra viņu, pa to laiku no kabatas nozogot pirms mirkļa saņemto pensiju vairāku simtu eiro apmērā un pasi.
Videonovērošanas kameras bija fiksējušas iespējamo ļaundari.

Saistībā ar notikušo ir uzsākts kriminālprocess par zādzību. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz diviem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods. Izsakām pateicību ikvienam, kas sniedza informāciju policijai un palīdzēja noskaidrot iespējamo ļaundari.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas