Iedzīvotāji: Nav darīts pietiekami Latvijas zemnieku aizsardzībai pret Krievijas sankcijām

0 komentāri

Vien desmitā daļa (12%) Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā no 18 līdz 55 gadiem uzskata, ka Ministru kabinets ir darījis pietiekami daudz Latvijas zemnieku aizsardzībai pret Krievijas sankcijām, proti, 1% – “noteikti jā”, 11% – drīzāk jā.

Tomēr lielākā daļa (68%) aptaujāto iedzīvotāju pauž viedokli, ka Ministru kabinets nav darījis pietiekami daudz Latvijas zemnieku aizsardzībai pret Krievijas sankcijām (39% – drīzāk nē; 29% – noteikti nē).

Tā liecina pētījumu kompānijas “TNS” sadarbībā ar telekompāniju LNT, raidījumu “900 sekundes”, interneta vidē veiktais pētījums. Piektā daļa respondentu (20%) nav snieguši konkrētu atbildi.

Jautājums

Vai, Jūsuprāt, Ministru kabinets ir darījis pietiekami daudz Latvijas zemnieku aizsardzībai pret Krievijas sankcijām?

Avots: TNS

Avots: TNS

Ar interneta starpniecību tika aptaujāti 650 ekonomiski aktīvie Latvijas iedzīvotāji vecumā no 18 līdz 55 gadiem.

Eiropas Savienības lauksaimniecības komisārs Dačans Čološs otrdien, 2.septembrī, Eiropas Parlamenta (EP) deputātiem sniegs ziņojumu par padarīto Eiropas zemnieku aizsardzībai pret Krievijas sankcijām.

Sekojiet līdzi jaunumiem portālā SKATIES!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas