Iedzīvotāji ieteikuši jau vairāk nekā 130 Valsts prezidenta amata kandidātus

2 komentāri

Portāla Manabalss.lv rīkotajā akcijā Mans prezidents Latvijas iedzīvotāji jau ieteikuši vairāk nekā 130 Valsts prezidenta amata kandidātus.
Tostarp ir arī literāti, žurnālisti un sportisti, taču visbiežāk nosauktie ir Egils Levits, Sandra Kalniete, Mārtiņš Bondars, Vaira Vīķe-Freiberga un Gunārs Kūtris.

Par šiem pieciem iedzīvotāji var arī balsot, bet šo sarakstu var papildināt, ja politiķi oficiāli izvirzīs vēl kādu kandidātu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Portāla Manabalss.lv vadītāja Madara Peipiņa

FOTO: LETA

Šī noteikti nav iniciatīva par tautas vēlētu prezidentu, bet gan tiešām plašs un mēroga ziņā visaptverošs aicinājums Saeimas deputātiem veidot šo procesu atklātu, godīgu, caurspīdīgu un sabiedrībai saprotošu.

Akcijas Mans prezidents balsojums ilgs līdz Valsts prezidenta vēlēšanām. Par izvirzītajiem kandidātiem, izmantojot internetbankas autorizāciju, var parakstīties ikviens Latvijas pilsonis, kurš sasniedzis 16 gadu vecumu. Savāktie paraksti apkopotā veidā tiks nodoti Saeimas deputātiem Valsts prezidenta ievēlēšanas dienā.

2 komentāri

TOP komentāri

 • serdce
  0

  serdce

  Kaut kads murgs. Kapec berzins nevar palikt. Preskam to kalnieti vajag

  20.04.2015 20:20

 • Olita Niedrite
  0

  Olita Niedrite

  Neticu.

  20.04.2015 19:43

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas