Iedzīvotāji grib, lai bēgļu pabalstus pielīdzina reālajai Latvijas situācijai

8 komentāri

Lielākā daļa tā ekonomiski aktīvo iedzīvotāju Latvijā ir “par” to, ka bēgļiem jāsamazina pabalsti un jāpielīdzina Latvijas reālajai situācijai, atklāj jaunākā pētījumu aģentūras TNS veiktā aptauja.

16% aptaujāto tomēr ir pret bēgļu pabalstu samazināšanu, bet 6% iedzīvotāju nav pauduši konkrētu nostāju šajā jautājumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Atgādināsim, ka pirmdien, 5. oktobrī, koalīcijā lems par to, vai jāsamazina bēgļiem pabalstu apmērs, piemērojot Latvijas apstākļiem un pabalstu apmēriem. Viens no iespējamajiem risinājumiem būtu pabalstus bēgļiem un patvēruma meklētājiem pielīdzināt garantētajam minimālā ienākuma līmenim, bet otrs – pabalstus bēgļiem pielīdzināt valsts sociālā nodrošinājuma pabalsta apmēram.

Skaties video:

8 komentāri

TOP komentāri

 • Māra
  +1

  Māra

  Tieši tā lai mācās izdzīvot kā mēs.lai pamēģina izdzīvot ja es mēnesi strādāju par 240 eiro,man no tā jaapmaksa rēkini un jaiztiek.Lai pakustina bēglīši rociņas un zinās ka par velti neko nedod.un kurš ir teicis ja tas ir bēglis nevis labuma meklētājs vai terorists.ārprāts kā deputāti iznīcina Latvijas tautu.BĒGĻIEM NĒ!!!

  06.10.2015 14:45

 • Juris
  +1

  Juris

  Pag Latvieši varēja strādāt 8 stundas dienā par nieka 80 Ls, tad ar ko bēglis ir labāks, liekam pie darba, lāpstu rokās un pa 120 € lai tik sakārto mūsu vidi, iet talkot, nu īsāk sakot viņš ir melnstrādnieks par ļoti zemu samaksu, jo neko neprot, tad lai samierinās.

  06.10.2015 12:42

 • Eva
  0

  Eva

  Ja nevēlās bēgļiem samazināt pabalstus,tad lai mums paceļ pabalstus. Ar ko mēs un mūsu bērni ir sliktāki par viņiem? Viņi ienāk mūsu valstī un viņiem par to maksā,bet mēs te gadiem dzīvojam un strādājam. Kā tie deputāti un visi citi nesaprot to,ka ar 240€ nevar nomaksāt rēķinus,apmaksāt bērniem dārziņus un vēl tiešā nozīmē izdzīvot līdz nākamajai algai.

  07.10.2015 17:51

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas