Hosteļu “bizness” Rīgā – nelegāli nodarbina bērnus un neizmaksā algas

0 komentāri

Big Bed Hostel un Cheapy Hostel – šīs viena īpašnieka paspārnē esošas viesnīcas nelegāli nodarbina nepilngadīgus jauniešus, turklāt neizmaksā viņiem algas.

Par abu vietu aizdomīgajām darbībām Bez Tabu sāka interesēties, saņemot bijušās darbinieces atsauksmes par necilvēcīgajiem darba apstākļiem un attieksmi. Jauniete tā arī nav saņēmusi atalgojumu par paveikto.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Par šo hosteļu iespējamām krāpnieciskām darbībām, kā arī palīdzēt ap pirkstu apvestajai Santai atgūt nopelnīto naudu, Valsts darba inspekcija pastiprināti uzsāka cīņu par jaunietes taisnības pierādīšanu – atkārtoti izsauca sniegt liecības.

Tagad Valsts darba inspekcija cenšas rast pierādījumus, lai meitene saņemtu naudu. Bet atcerieties, ka, ja manāt nelikumības darba devēja rīcībā (aplokšņu algas, darba līguma neizsniegšana), varam kaut anonīmi ziņot Valsts darba inspekcijai vai Valsts ieņēmumu dienestam. Bet atgādinājumam: nekad nepiekrītiet strādāt, pirms nav parakstīts darba līgums.

Skaties video:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas