Hospitāļu ielā uzbūvē nejēdzīgus ātrumvaļņus

1 komentārs

Ja iedzīvotājiem šķiet, ka kādā ielā autovadītāji neievēro atļauto braukšanas ātrumu un rada draudus apkārtējiem, var vērsties savā pašvaldībā ar lūgumu izskatīt iespēju izveidot guļošo policistu jeb ātrumvalni. Tieši tā darījuši rīdzinieki, kas dzīvo Hospitāļu ielā. Rīgas domes Satiksmes departaments  izskatījis priekšlikumu un atzinis: jā, vajag izbūvēt guļošo policistu. Taču ielas iedzīvotāju prieki bija īsi. 

Ātrumvaļņi ir uzbūvēti, taču Hospitāļu ielas iedzīvotāji atzīst, ka tiem vairāk ir dekoratīva, nekā funkcionāla nozīme – tie ir tik lēzeni, un autovadītāji tos ignorē. ”Nav no tiem jēgas, tikai lieki naudas tēriņi,” uzskata Hospitāļu ielas iedzīvotājs Raimonds. Arī aktrise Akvelīna Līvmane pauž, ka šādi ir tikai izsaimniekoti naudas līdzekļi un cilvēku darbs. Vairāk – video.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
1 komentārs

TOP komentāri

  • Mārcis
    0

    Mārcis

    Nu jau tur ir 3. 2vi bezjēdzīgi un 2 viens pēc otra...

    18.10.2014 00:27

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? šodien 09:03

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas