Noskaidro, ko zvaigznes runā par Tevi! Horoskops 2015. gadam

5 komentāri

2. Vērsis

2/13

Auns

Gada būtiskākie notikumi grozīsies ap un par attiecībām, jūtām un sajūtām. Daudz domāsi par tām, meklēsi atbildes uz sev svarīgiem jautājumiem šajās jomās, varbūt nonāksi līdz domai, ka ir laiks kaut ko izmainīt, uzsākt kaut ko jaunu. Iespējams, kādas partnerattiecības būs izsmēlušas sevi, un nāksies tām pielikt loģisku punktu, lai dotos tālāk turp, kur valda prieks, mīlestība un savstarpējas dziļas jūtas. Ja Tava sirsniņa vēl ir brīva, tad pastāv fantastiskas iespējas sastapt īstu, dziļu un patiesu mīlestību.

Ģimenes cilvēkiem aktuāli būs jautājumi, kas saistīti ar visdažādākajiem pagātnes mantojumiem un to vērtības pārvērtēšanu. Dvēseliski pavisam noteikti ģimene būs ļoti, ļoti svarīga, sajutīsi to kā īpašu vērtību.

Materiālā labklājība un naudiņa nesagādās galvassāpes, ja vien pietiekami daudz enerģijas ieguldīsi tās vairošanā. Šajā gadā vari to darīt droši, jo enerģijas krājumi būs tikpat kā neizsmeļami un arī viegli papildināmi. Iespējams, vajadzētu nedaudz pamainīt savu redzējumu un uzskatus par naudu un labklājību, par to, ko tas patiesībā nozīmē tieši Tev.

Darbs rādās būt stabils un bez būtiskām izmaiņām, vismaz darba vietas ziņā. Bet ir labas iespējas karjeras izaugsmei, ja spēsi atrast kontaktus ar pareizajiem cilvēkiem un izrādīt pietiekami daudz iniciatīvas un drosmes jaunu ideju bīdīšanā vai realizācijā.

Veselības jomā pievērs vairāk uzmanību visam, kas saistīts ar cikliskumu un cirkulāciju organismā. Lieliski, ja spēsi piemērot savu dzīves ritmu dabas cikliem. Vēl nenāks par ļaunu kāda aknu attīrīšanas kūre, bet enerģijas atjaunošanai – sportiskās aktivitātes.

2. Vērsis

2/13
5 komentāri

TOP komentāri

  • Biruta
    +1

    Biruta

    Nu Lauvām tikai fanfāras!!!!!!Super!!!!!!!

    18.12.2014 18:50

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas