Hei! Zini, kam pieder šis “veļuks”? Policija ļoti meklē tā saimnieku

0 komentāri

Policisti atraduši pamestu velosipēdu un lūdz atsaukties tā īpašnieku. Vai zini, kam tas pieder?

Ceļu policijas ekipāža brīvdienās naktī ap pulksten 3.00 Jūrmalā, Bulduru prospektā, pamanīja pamestu velosipēdu, kas atstutēts pret ēkas sienu. Apbraucot tuvējo apkārtni, policisti neatrada velosipēda īpašnieku, tādēļ drošības labad velosipēdu nogādāja Jūrmalas policijas iecirknī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Policija aicina aplūkot attēlā redzamo velosipēdu un atsaukties tā likumīgo īpašnieku, zvanot pa tālr.: 110 vai 67075111.

Policijas paziņojums:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas