Guntim Veitam bez mūzikas ir vēl viena cita aizraušanās. Uzzini, kāda!

0 komentāri

Augusts ir zināms arī kā krītošo zvaigžņu mēnesis, un tieši šajā gada posmā šo skaisto dabas parādību var novērot visizteiktāk. Izrādās, ka ne viens vien pašmāju kultūras cilvēks aizraujas ar zvaigžņu pētījumiem.

Viens no tādiem ir mūziķis Guntis Veits, kurš pie teleskopa ticis pavisam neplānoti – viņam tas pirms vairākiem gadiem uzdāvināts dzimšanas dienā. Kopš tā laika pazīstamais dziedātājs ik pa laikam seko līdzi zvaigžņu aktivitātēm, un teleskops viņa dzīvoklī atrodas goda vietā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kokneses pusē dzīvojošais gleznotājs Aldis Dobenbergs šo nodarbi ir uztvēris vēl nopietnāk – savās mājās viņš izbūvējis vairākas observatorijas, kas sava ērmīgā paskata dēļ pat pievērsušas apkārtējo uzmanību. Mākslinieks atklāj, ka pēdējos gados visus savus ienākumus novirzījis tieši astronomijai.

Skaties video:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas