Grišins: Zolitūdes lietā tiek vērtēta arī pašvaldības amatpersonu atbildība

0 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

Izmeklējot Zolitūdes traģēdijas lietu, tiek vērtēta arī amatpersonu atbildība, proti, tiek runāts tieši par pašvaldības amatpersonu atbildību, intervijā raidījumā 900 sekundes sacīja Valsts policijas Galvenās Kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieks Andrejs Grišins.

Sīkāku informāciju par to, kuras un cik personas vēl varētu tikt pasludinātas par aizdomām turamām, viņš nesniedza.

A. Grišins atzina, ka personām, kas tiks atzītas par vainīgām būvniecības noteikumu pārkāpumos, kas radījis smagas sekas – nāvi cilvēkiem –, maksimālais piemērojamais sods ir četri gadi cietumā.

“Visi saprot, ka nav loģikas šajā pantā un ir izdarītas izmaiņas un likums ir kļuvis bargāks – tagad maksimālais cietumsods ir astoņi gadi,” sacīja A. Grišins. Taču par noziegumiem, kas izdarīti pirms šī panta maiņas, bargāku sodu piespriest nedrīkst.

Zolitūdes lietā apcietināts būvinženieris Sergets un būveksperts Gulbis

Zolitūdes lielveikala Maxima traģēdijas lietā policija piemērojusi aizdomās turamā statusu sagruvušās ēkas būvinženierim Ivaram Sergetam, kurš arī ticis apcietināts, atzina Sergeta advokāts Artūrs Zvejsalnieks.

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas