Gripa pagājušajā nedēļā reģistrēta tikai Jūrmalā; vīrusa izplatība tuvojas beigām

0 komentāri

Gripa pagājušajā nedēļā reģistrēta tikai Jūrmalā, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) gripas un akūtu augšējo elpceļu infekciju monitoringa dati.

Jūrmalā pagājušajā nedēļā reģistrēti 58,2 saslimšanas gadījumi uz 100 000 iedzīvotāju. Vidēji Latvijā reģistrēti 2,8 saslimšanas gadījumi uz 100 000 iedzīvotāju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ar gripu pagājušajā nedēļā slimojuši tikai cilvēki vecumā no 15 līdz 64 gadiem.

SPKC norāda, ka gripas vīrusu epidēmiskā izplatība, kura novērota kopš janvāra sākuma, tuvojas beigām. Tāpat turpina samazināties izmeklēto paraugu skaits un noteikto gripas vīrusu skaits.

Jau ziņots, ka 1.aprīlī SPKC izziņoja gripas epidēmijas beigas, jo nevienā no gripas monitoringa teritorijām divas nedēļas pēc kārtas saslimstība ar gripu nesasniedza 100 gadījumus uz 100 000 iedzīvotāju. Kopumā šogad no gripas miruši 23 cilvēki. Neviens no mirušajiem pret gripu nebija vakcinējies.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas