Goran Gora un Daudziņa atklāj Latvijas lepnuma aizkulises

0 komentāri

Jau pavisam drīz 11. reizi tiks pasniegta balva Latvijas lepnums. Šobrīd Latvijā ir 7 cilvēki, kuri zina un kuri ir izlēmuši, kas saņems šo balvu 10 nominācijās. Ar diviem no Latvijas lepnuma žūrijas pārstāvjiem tikās arī Bez Tabu.

Pirmo reizi Latvijas lepnuma žūrijā ir mūziķis Goran Gora jeb īstajā vārdā – Jānis Holšteins-Upmanis atzīst, ka viņa favorīti ir tie, kas, kā norāda mūziķis, ”cīnās lauku pilsētās un ciemos ar tām vējdzirnavām.” Viņš atzīst, ka apbrīno cilvēkus, kas, neraugoties uz dažādām dzīves peripetijām, spēj atrast laiku, lai radītu iespēju mazpilsētu iedzīvotājiem izpausties.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savukārt aktrise Zane Daudziņa, kas arī ir žūrijas sastāvā aicina cilvēkus sūtīt izvērstākus aprakstus par cilvēkiem, kas būtu pelnījuši Latvijas lepnuma apbalvojumu. ”Jo stāsts ir izvērstāks, mēs varam vairāk sajust to realitāti un ikdienu, par ko tiek stāstīts,” skaidro Z. Daudziņa.

Vairāk – skaties video.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas