Glābj asfaltā ielūzušu automašīnu

0 komentāri

Vakar vakarā Iļģuciemā, Baltajā ielā, kāds automašīnas saimnieks bija spiests lūgt glābēju palīdzību, jo viņa auto iekritis bedrē. Turklāt spēkrats nebija izkustējies no vietas – vienkārši zem mašīnas riteņiem atvērās zeme.

Ap 22.00 vakarā sarkanās Hondas īpašnieks grasījies braukt savās darīšanās, kad, pieejot pie automašīnas, sapratis, ka tas nestāv vairs gluži uz riteņiem, bet atrodas pārdesmit centimetrus zemāk. Izrādās vietā, kur novietots spēkrats, ūdens izskalojis asfaltu, un tas zem automašīnas svara gluži vienkārši ielūzis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ugunsdzēsēji notikušo raksturo kā nestandarta situāciju, taču arī tādās jāprot atrast pareizo risinājumu. Kad automobilis izcelts no bedres, notikuma vietu norobežojuši pašvaldības policisti.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas