Glābēji no Rīgas kanāla izvelk bērnu ratiņus

0 komentāri

Ar iedegtām bākugunīm pa pilsētas ielām braucoša glābēju automašīna ar laivu aizmugurē, daudzi cilvēki, kas sapulcējušies pie tiltiņa Kronvalda bulvārī, un kanāla ūdenī peldoši sarkani bērnu ratiņi. Šausminošs komplekts, kas ne vienam vien garāmgājējam lika domāt par visļaunāko – aukstajā kanāla ūdenī nonācis mazulis, savukārt glābējiem katra sekunde ir no svara, lai pagūtu izglābt viņa dzīvību.

Realitāte gan izrādījās krietni vien pozitīvāka par šķietamo. Bērns, kuram pieder ratiņi, stāvēja tur pat uz tiltiņa kopā ar savu auklīti un noskatījās notiekošajā jezgā. Bija notikuši vienkārša kļūda, ko sieviete paskaidroja īsi un konkrēti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Tā ir vienkārši sagadīšanās. Mēs sākām barot pīles, un ratiņi sāka ripot,” stāsta auklīte.

Acīmredzot sieviete bērnu no ratiem izcēlusi, bet ratiņus atstājusi uz krasta slīpuma, tāpēc tie vienā mirklī paši sākuši ripot lejup un ieripojuši kanālā.

Labi, ka ar bērnu viss labi, taču sieviete, protams, ir panikā – darba devējiem taču kaut kā nāksies paskaidrot notikušo ķezu. Lai rati nepaliktu peldam kanālā, glābēji vienā mirklī tos no ūdens izcēla un atdeva sievietei.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas