12% iedzīvotāju savas ģimenes labklājību vērtē kā labu

0 komentāri

Savas ģimenes pašreizējo materiālo stāvokli kā labu septembrī vērtēja 12% iedzīvotāju, liecina jaunākā “DNB Latvijas barometra” pētījuma rezultāti. Tas ir pieaugums salīdzinājumā ar augustu, kad ģimenes materiālo stāvokli kā labu vērtēja 10% iedzīvotāju.

To iedzīvotāju skaits, kuri savas ģimenes pašreizējo materiālo stāvokli vērtējuši kā sliktu, septembrī bija 31%, bet augustā šādu iedzīvotāju skaits bija 38%.

2014. gada septembrī biežāk nekā augustā iedzīvotāji savas ģimenes pašreizējo materiālo stāvokli vērtējuši kā “viduvēju” – augustā šāds vērtējums bija 51% iedzīvotāju, bet septembrī – 56%.

Septembrī par pieciem punktiem palielinājies pašreizējā ģimenes materiālā stāvokļa vērtējuma indekss – no mīnus 18 punktiem augustā līdz mīnus 13.

Septembrī biežāk nekā pirms mēneša izteiktas pozitīvas prognozes par ģimenes materiālo stāvokli pēc gada – uz uzlabošanos norādīja 20% (augustā – 19%), bet uz pasliktināšanos – 15% (augustā – 20%). Ģimenes materiālā stāvokļa attīstības prognozes indekss septembrī ir pakāpies virs nulles atzīmes un ir plus divi salīdzinājumā ar mīnus vienu augustā.

 

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas