Ģimenē notikusi traģēdija – nepareizas “ārstēšanas” dēļ meitene vairs nestaigā; lūdz ziedot

13 komentāri
Ģimenē notikusi traģēdija – nepareizas “ārstēšanas” dēļ meitene vairs nestaigā; lūdz ziedot

“Kad vecāki sāka vākt analīzes, lai veiktu operāciju Vācijā, no turienes atnāca atbilde, ka diagnoze nav pareiza un “ārstēšana” triju mēnešu garumā noveda mazmeitu līdz galējam stāvoklim: viņa vairs nestaigā, ir slimā kaula lūzumi, sāpes. Viņu jānēsā uz rokām, jo pārvietošanās ar kruķiem sagādā sāpes,” tā par mazmeitiņas Laumas Dzalbes stāvokli informē viņas vecmāmiņa Anna.

Laumas vecmāmiņa Anna izsaka milzīgu pateicību par līdz šim sniegto atbalstu. Viņa stāsta, ka šobrīd vecāki un Lauma ir Minhenē, tomēr stāvoklī ar stipri palielinātu audzēju neviens meiteni neuzņemas operēt un ķīmijterapija jāsāk no jauna.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Ne vairs atpakaļ vest, ne naudas vajadzīgās sameklēt – slimnīca apmaksā tikai vienu “ķīmiju” un operāciju. Atrašanās slimnīcā ir ļoti dārga, nepieciešams īrēt dzīvokli un nepieciešami taksista pakalpojumi, jo meita palikusi viena Minhenē, nespēs nēsāt meitenīti līdz klīnikai un apmešanās vietai,” stāsta vecmāmiņa Anna.

Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde (PLMLP), kā arī meitenes vecmāmiņa Anna aicina sniegt palīdzību nelaimē nonākušajai ģimenei. “Liels lūgums mums palīdzēt, varbūt vēl izdodas glābt bērnu un kāju. Ir ļoti smagi rakstīt tādus vārdus, bet citas cerības kā Jūsu palīdzība man nav,” saka Anna.

Ziedojumu konts:

Saņēmējs: Anita Dzalbe;

Personas kods: 240681-12401;

SEB bankas konts: LV87UNLA0095120706010;

Maksājuma mērķis: Laumai

13 komentāri

TOP komentāri

 • arī ome
  +8

  arī ome

  Sūdzēt tiesā Latvijas ārstus par nepareizas diagnozes noteikšanu.

  15.02.2016 16:44

 • ES
  +4

  ES

  Nu kāds tur brīnums-Latvija bet tomērt mūsu:)Tiesā:)Atlaist vinus no darba-tādam ir jābūt likumam-ja nepareizi ārstē vai ņem kukulus-no darba ārā,bez iespejam vēl kādreiz stradat par ārstu!!!!

  15.02.2016 19:27

 • Deina

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas