Garkalnes domnieki saņem dāsnas “naudas balvas”. Viņu reakcija uz žurnālista apciemojumu ir satriecoša

3 komentāri

60 gadu ir nopietns vecums, kas pavisam noteikti ir pelnījis ievērību, taču Garkalnes novada dome šajā ziņā, iespējams, ir aizgājusi par tālu, saviem diviem darbiniekiem uz apaļo jubileju piešķirot “naudas balvu” 360 eiro apmērā.

Bez Tabu komanda devās uz dāsno pašvaldību, lai klātienē tiktos ar pašiem jubilāriem un noskaidrotu, kā tad viņi iecerējuši tērēt sev piešķirto apbalvojumu. Jāteic, ka abi kungi, Harijs Lieljuris un Edgars Treibergs, izskatījās diezgan pārsteigti par žurnālistu interesi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Piemēram, Lieljuris izlikās, ka par sev pienākošos balvu neko nezina un, tautas valodā runājot, vienkārši “paņēma vagu” prom no domes ēkas un “izvadāja pastaigā” Bez Tabu žurnālistus pa skaistākajām Garkalnes vietām. Vietējās pašvaldības darbinieks tā arī neatbildēja uz sev adresētajiem jautājumiem un beigās braši aizsoļoja pa šoseju nevienam nezināmā virzienā.

Pašvaldības deputāts Treibergs uz vietas sastopams nebija, taču atbildēja uz telefonzvanu. Arī viņa reakcijā bija manāms, ka par šādu interesi solīdo vecumu sasniegušais kungs nav sajūsmā un uz jautājumu, ko plāno iesākt ar sev dāvāto naudas summu, atbildēja lakoniski: “Kam izlemšu, tam atdošu.”

Skaties foto:

Skaties video:

3 komentāri

TOP komentāri

 • Astrīda Upīte
  +3

  Astrīda Upīte

  Nu gan izsmējos ,malacis Artūrs !!!

  16.09.2015 20:04

 • Andris Plivna
  0

  Andris Plivna

  LAIKAM >BEZ TABU> NAV DARBS!MEKLĒ VISADAS MUĻĶĪBAS RĀDA!360EURO!!IR TĀDS SAKĀMVARDS:PATS SEV ADATU ACĪ NEREDZEDZES-CITAM BAĻĶI IERAUDZĪS!

  19.09.2015 02:15

 • Aivars Spura Bjørn
  0

  Aivars Spura Bjørn

  Te nu principā atkal ne pa tēmu uzbrauciens bija...

  17.09.2015 06:32

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas