Garantēju, ka airBaltic akcionāru līgumos nav paredzēta Sukhoi lidmašīnu iegāde, saka Straujuma

0 komentāri

Kaut arī sarunas par airBaltic investora meklēšanu Ķīnā ir tikai pašā sākuma stadijā, interese ir jūtama. Tā intervijā LNT 900 Sekundēm apliecina premjere Laimdota Straujuma, norādot, ka plaši apspriesto Sukhoi lidmašīnu iegāde akcionāru līgumos nav paredzēta.

Latvijas premjerministre Laimdota Straujuma ceturtdien Ķīnā tiksies ar šīs valsts prezidentu un premjeru. Līdz tam Latvijas valdības vadītāja norādījusi, ka viens no mērķiem Ķīnā ir uzrunāt potenciālos airBaltic investorus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Es nevaru teikt, ka vienā dienā rodas investors, bet sarunas ir uzsāktas,” teic premjere. Viņa norāda, ka kopumā Ķīnas interese par Latviju kā tranzīta un loģistikas centru ir liela. Nākamgad šeit plānots rīkot loģistikas, transporta un izglītības forumu, kurā plānots, ka piedalīsies arī Ķīnas un 15 citu valstu premjeri.

Komentējot plaši apspriesto Krievijā ražoto Sukhoi lidmašīnu iegādi Straujuma noliedza, ka tas tiks darīts: “Valdība nepērk. Es varu garantēt, ka akcionāru līgumos nav paredzēta šo lidmašīnu iegāde. Es nevaru garantēt par valdes un padomes darbu, taču tas tiks izvērtēts.”

Skaties video:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas