Gājienā popularizē un atbalsta Latvijas preces

0 komentāri
Gājienā popularizē un atbalsta Latvijas preces

Ar plašu gājienu un preču demonstrēšanu, Rīgas centrā šodien iedzīvotāji tika aicināti iegādāties un lietot Latvijā ražotus produktus un preces.

Krievijas embargo dēļ Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera septembra sākumā sāka kampaņu “Latvijas labums”, aicinot iedzīvotājus veicināt vietējo ekonomiku un pirkt mūsu valstī ražotus produktus un preces – tā glābjot un atbalstot vietējos uzņēmējus. Kampaņas rīkotāji uzskata, ka tā jau tagad devusi labus rezultātus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Nupat notika aptauja, kurā jautājām iedzīvotājiem vai viņi izvēlas Latvijas preci šajā laikā. Vairāk nekā 40% atbildēja, ka jā, patiešām, viņi izvēlas pašmāju preci arī tirgotāji saka, ka zināms uzlabojums ir un procentuāli pērk vairāk Latvijas produktus un ir pirmie rezultāti,” norāda Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras vadītājs Jānis Endziņš.

Šodien “Latvijas labumi” devās parādē pa Rīgas ielām. Svinīgajā gājienā uzņēmēji iepazīstināja ar saviem produktiem un pakalpojumiem. Gājienā piedalījās lielāko tirdzniecības ķēžu, kā arī ražotāji un pakalpojumu sniedzēji. Jautro un krāšņo gājienu vēroja liels skaits interesentu.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas