Gaismas pils apmeklētājiem divriteņi jaslēdz pie kāpņu “tiltiņa” margām

0 komentāri

Pie Gaismas pils ieejas Valguma ielas pusē, kas Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē laikā paredzēta ”parastajiem” bibliotēkas apmeklētājiem, kamēr augstie viesi tiek uzņemti pa parādes durvīm, ir problēmas ar velosipēdu novietnēm. Proti, to nav vispār, un velosipēdi jāslēdz pie kāpņu margām, novērojuši bibliotēkas apmeklētāji.

Gaismas pils pārstāvji par šo situāciju ir informēti un atzīst, ka, kļūstot siltākam, pieaug velobraucēju skaits, tādēļ pie kāpņu margām sāk trūkt vietas, kur novietot divriteņus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Situācija, ka divriteņi lasītājiem ir jāslēdz pie kāpņu margām, izveidojusies, pārplānojot Gaismas pils darbu prezidentūras laikā, portālam Skaties.lv skaidro bibliotēkas pārstāvis Augusts Zilberts.

”Šī situācija ir apzināta, tomēr kādus papildu statīvus Valguma ielas pusē uz prezidentūras laiku, praktiski vēl trīs mēnešus, izvietot nav plānots. Šajā ēkas pusē statīvam diemžēl fiziski nav vietas,” stāstīja Gaismas pils pārstāvis.

Viņš arī norādīja, – tā kā Gaismas pils apmeklētājiem ir atvērta vien nepilnu gadu, bibliotēkas speciālisti vēl aizvien analizē, kā to padarīt ērtāku. Piemēram, tiek izskatīta dažādu tehnoloģiju darbība, apmeklētāju, tostarp riteņbraucēju plūsmas. Tāpat tiek uzklausīti lasītāju viedokļi par jaunās ēkas iespējām, funkcijām, potenciālajiem papildinājumiem, lai nodrošinātu maksimāli augstu apkalpošanas servisu.

”Arī par velosipēdu novietošanas iespējām esam saņēmuši dažādus ieteikumus, kas tiek izsvērti un apspriesti vadības līmenī,” sacīja Gaismas pils pārstāvis.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas