Gadījums nav tik vienkāršs, kā izskatās – par Maidana izstādes izpostīšanu saka Straujuma

2 komentāri

“Gadījums nav tik vienkāršs, kā izskatās,” tā uz jautājumu, kā pašā Rīgas centrā, Ministru kabineta priekšā, var izpostīt Maidanam veltītu izstādi, pauda Ministru prezidente Laimdota Straujuma.

Vandaļi varēja netraucēti izpostīt izstādi, jo faktiski tā netika apsargāta, turklāt, lai arī par mēģinājumiem tai uzbrukt, zināja teju visa Latvijas sabiedrība, Valsts policijai un Rīgas pašvaldības policijai nebija skaidrs – kurai no tām tad īsti jāuzņemas tās sargāšana. Tagad tiek pārmests izstādes organizatoriem, ka tie solīja nodrošināt apsardzi, bet to nedarīja. Vēl viens faktors esot tas, ka Rīgas dome par šo izstādi nav informējusi Drošības policiju, kas līdz ar to nav sniegusi savu viedokli par to, pauda Ministru prezidente. “Šoreiz Rīgas dome nav informējusi vispār par šo pasākumu Drošības policiju,” pauda L. Straujuma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Izstādes foto

Rīga rīkojas tāpat kā Doņecka pirms separātistu ienākšanas, atklāj Urmass Kanāls

Jau ziņojām, ka “igauņu spiegu” Urmasu Kanālu pārsteigusi tiesībsargājošo instanču impotence pie Ministru kabineta, kas ir viena no stratēģiski nozīmīgākajām ēkā Latvijā. Izrādās, ka tās apkārtnē bez problēmām var pastaigāties cilvēki maskās un, neviena netraucēti, nodarboties ar dažāda veida provokācijām.

Skaties video:

2 komentāri

TOP komentāri

 • arachiks
  0

  arachiks

  Tas ir tāpēc,ka Rīgā saimnieko Maskavas pakalpiņš un otrs ka kat kas nav kārtībā ar iakšliet sistēmu.

  14.10.2015 18:20

 • ieva
  0

  ieva

  Ir pretīgi klausīties visas šīs taisnošanās,nav valstī kārtības.

  14.10.2015 12:32

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas