Fui! Cēsu bērniem jāspēlējas smilšu kastē starp kakām

4 komentāri

Nav nekas neparasts, ka vasarās bērni daudz laika pavada, rotaļājoties smilšu kastēs pie savas dzīvesvietas, tomēr kāda Cēsu nama mazajiem jau gadiem ilgi paveras nepatīkams skats – šajā spēļu vietā ir kakas un stikli.

Akmenes ielas 4 ģimenes ir vērsušās pie vietējās pašvaldības ar lūgumu sakopt spēļu laukumu, tomēr tas joprojām nav izdarīts. Normāla prakse būtu smilšu kastei pa virsu uzlikt vāku, lai tā netiek piegružota, taču tas nav izdarīts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Skaties foto:

Skaties video:

4 komentāri

TOP komentāri

 • Ieva Ieva
  +3

  Ieva Ieva

  tas teļš baltajā maikā nevis vāvuļojis,bet gan ņēmis un uztaisijis jaunu smišku kasti ar vāku un miers,bet lielais dir...
  un suņu saimniekus gan vajadzeja pie kārtības vest,mums pat Rīgā,manā rajona ir dikten strikti,ja nesavāc,kauninam!!! ar kaķiem tur nekā,ir daudz klaiņojošo.Ir jābūt smilšu kastēm vāks un punkts~!!!!

  28.08.2015 13:06

 • Ilze Baumane
  +1

  Ilze Baumane

  ziniet,esmu mamma un pie mums ari ta notiek-diemzel,mums pat te berniem nevar atlauties parklat ar plevi smilsu kasti......

  28.08.2015 17:08

 • zeltene
  0

  zeltene

  Ak, Dievs. Es savā bērnībā arī spēlējos smilšu kastē,kur bija kakas, gadījās arī kāds stikls un par tādiem vākiem vēl netika domāts. Esmu vēl dzīva. Bērnu no visa sliktā nekad nepasargāsi.

  28.08.2015 16:44

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas