Frizētavas darbinieki patvaļīgi izvieto stabiņus autostāvvietas apzīmēšanai

0 komentāri

Pētersalas mikrorajonā pie kādas frizētavas darbinieki uz ielas novietoto metāla stabiņus, tādā veidā apzīmējot, ka šī bezmaksas stāvvieta paredzēta tikai konkrētas iestādes apmeklētājiem.

Kad notikuma vietā ieradās raidījuma Bez Tabu filmēšanas grupa, tad stabiņš jau rāmi stāvēja ielas malā, acīmredzot ieradās ilgi gaidītais autovadītājs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Bez Tabu, protams, ieinteresēja šāds lielisks paņēmiens, kā vienmēr saglabāt stāvvietu tieši sev vai kolēģim, bet pirms  iegādāties metāla stabiņus, tomēr Bez Tabu devās pie jomas pārzinātājiem.

Ja jūsu redzeslokā nonāk šāds gadījums, tad noteikti nekautrējieties un zvaniet Rīgas pašvaldības policijai pa tālruņa numuru 110.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas