Fotoreportāža: Liepājā notikušais pikets beidzies bez starpgadījumiem

5 komentāri

Sašutuma vētru sabiedrībā izsaucis Liepājā piespriestais sods tēvam un dēlam pedofiliem – iedzīvotāji to uzskata par pārāk maigu, un šodien pie Liepājas tiesas pulcējās vairāki simti protestētāju, lai paustu savu sašutumu.

Kā informē LNT žurnāliste Lāsma Grundule piektdien pusdienlaikā pie pilsētas tiesas ēkas bija pulcējušies ap 500 protestētāju, kuri pauda savu neapmierinātību ar tās lēmumu un aicināja aizsargāt bērnus pret seksuālo vardarbību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Liepāja ir vēju, nevis izvirtuļu pilsēta”, “Bērnam ir jāsmaida – pedofilam ir jāsēž cietumā”, vēsta uzraksti uz iedzīvotāju plakātiem.

Šodien Liepājā, pie tiesas nama, notikusī protesta akcija pret “nesamērīgi maigo” spriedumu bērna pavedinātājiem ir noslēgusies.

Patlaban visi protestētāji ir izklīduši, līdzi aiznesot arī savu atribūtiku un visus plakātus. Pie tiesas nama vairs nekas neliecina par notikušo akciju. Nekādi incidenti piketa laikā netika fiksēti.

Kā ziņots, šodien Liepājā ap 500 cilvēku bija ieradušies pie tiesas nama protestēt pret “nesamērīgi maigo” spriedumu bērna pavedinātājiem.

Aculiecinieka foto:

Citi foto no protesta akcijas:

Jau ziņots, ka Liepājas tiesa pirmdien nolasījusi spriedumu Jevgēņijam un Oļegam Smirečanskiem. Abi vīrieši aptuveni piecu gadu garumā seksuāli izmantojuši mazgadīgu meitenīti, kurai noziegumu izdarīšanas sākumā bija vien pieci gadi.

Nozieguma veicējiem piespriests naudas sods aptuveni 700 eiro katram un nedaudz vairāk par 200 stundām piespiedu darba. Gan pie raksta par spriedumu, gan komentāros sociālajos tīklos cilvēki neslēpj savu sašutumu par tiesas maigo spriedumu.

Iedzīvotāju viedoklim piekrīt arī Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadītāja, taču viņai ir skaidrojums, kāpēc tiesnesis pasludinājis tik nepopulāru spriedumu.

Proti, nozieguma izdarīšanas brīdī krimināllikumā spēkā bija krietni mazāki sodi par šādu nodarījumu nekā tagad.

5 komentāri

TOP komentāri

 • EKO
  +12

  EKO

  ko var dirst! tad pedofiliem te ir paradize? sukas bljedj,es tos kropljus noshautu bez kadam tiesam,bet zhjel kad mani tad ieslodzis uz muzhju cietuma

  17.07.2015 13:00

 • Krista
  +8

  Krista

  Tieshi taa!!! Nositiisi pedofiilu-seedeesi visu muuzu!! Taa ir Latvijas taisniiba!!

  17.07.2015 13:23

 • jutta
  +7

  jutta

  kapec sie noladetie pedofili pasi neparadas sabiedribai acis jeb mekle nakamo upuri .Gribetos zinat kada dzive viniem pec sis tiesas bus Liepaja un vispar Latvija ka vini paradisies uz ielas paradiet vinu attelus lai varam atpazit un pasargat parejos bernus

  17.07.2015 13:40

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas