FOTO: vilciena Rīga-Maskava pasažieriem tagad lielāks komforts – jauni vagoni

0 komentāri

Pasažierus, kuri otrdienas pēcpusdienā no Latvijas galvaspilsētas devās ceļā uz Maskavu, Rīgas dzelzceļa stacijā sagaidīja pārsteigums – jauni vagoni. Tie ir kļuvuši ērtāki un labāk aprīkoti.

Pasažieru aptaujas liecina, ka cilvēki labprāt izmanto dzelzceļu saviem ceļojumiem, taču viņiem arvien būtiskākas ir komforta un servisa prasības. Tāpēc ritošā sastāva atjaunošanā ieguldīti vairāki miljoni eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Jaunajiem vagoniem ir moderns, daudzfunkcionāls dizains, automātiskas, ar elektronisku atslēgu slēdzamas kupeju durvis, elektronisks informācijas tablo, moderna multimediju sistēma, kā arī dušas un transformējamas gultas, kas kupejās nodrošinās vairāk brīvas vietas.

Ik dienu no Rīgas uz Maskavu ceļā dodas viens vilciena sastāvs – otrs, tajā pašā laikā dodas pretējā virzienā. Tagad maršrutā ir astoņi jauni vagoni – katrā virzienā pa četriem.

Jaunie vagoni kursēs tikai maršrutā Rīga–Maskava. Vairākus mēnešus tiks vērtēta jauno vagonu izmantošana un analizētas pasažieru atsauksmes – pēc tam tikšot lemts, vai šādu vagonu ražošana turpināsies.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas