FOTO, VIDEO: Skandalozā Maidana fotoizstāde no Rīgas pārcelta uz Jelgavu

0 komentāri

Jelgavas centrālajā laukumā piektdien atklāta Maidana fotoizstāde – tā pati, ko vanadaļi vairākkārt izdemolēja Rīgā. Atklāšanas ceremonijā izstādes autors un Ukrainas vēstnieks slavēja Jelgavu par drosmi darbus izstādīt. 

Uz oficiālo atklāšanu pulcējās neliels skaits cilvēku. Lielākoties – paši organizatori un nejauši garāmgājēji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lai gan izstādei zaļo gaismu devusi pašvaldība, neviens no tās pārstāvjiem nebija ieradies. Ukrainas vēstnieks par godu šim notikumam nolasīja arī vēstījumu latviešu valodā.

Skaties foto!

Tāpat šajās dienās internetā klejoja provokatīvs uzsaukums kūdīja krievvalodīgos, aicinot atklāšanas pasākumā ierasties ar Geroga lentēm un paust savu nepatiku. Tomēr viņa plāni izgāzās, un nevienu provokatoru atklāšanas dienā manīt nevarēja. Savukārt, jelgavnieki izstādi uztver pozitīvi. “Es domāju, ka Jelgavā viss būs kārtībā! Te nav tādu ļaunu cilvēku. Labi, ka ir šāda izstāde. Atmiņas par šādiem notikumiem ir ļoti svarīgas. Lai dod dievs, ka nekas tāds pie mums nenotiek,” norāda jelgavniece Aleksandra.

Skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas