FOTO, VIDEO! Militārās tehnikas paraugdemonstrējumi un cilvēku sajūsma! 4. maija svinības Krāslavā

0 komentāri

Tūkstošiem cilvēku vēroja Nacionālo bruņoto spēku parādi, kura šoreiz notika Baltkrievijas pierobežā – Krāslavā. Cilvēku ar sajūsmu vēroja militārās tehnikas paraugdemonstrējumus un kara aviācijas lidojumu.

Valsts prezidents Raimonds Vējonis klātesošajiem uzsvēra, ka arī 26 gadus pēc neatkarības atjaunošanas Latvijai jāturpina pilnveidoties, tāpēc joprojām esam ceļā uz ideālo valsti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Parādē piedalījās vairāk nekā 600 karavīru, zemessargu, robežsargu, policistu, jaunsargu un glābēju. Klātesošie pastiprinātu interesi izrādīja par ASV karavīriem un militārās tehnikas paraugdemonstrējumiem.

Parādes kulminācija bija armijas un robežsardzes helikopteru, kā arī Lielbritānijas iznīcinātāja pārlidojums.

Bruņoto spēku virspavēlnieks, Valsts prezidents Raimonds Vējonis savā uzrunā klātesošajiem skatītājiem īpaši uzsvēra mūsu tautas pārcilvēcisko izdzīvošanas spēku, ko esam apliecinājuši visai pasaulei.

Jau tradicionāli 4. maijā militārās parādes notiek nevis Rīgā kā 18. novembrī, bet citās Latvijas pilsētās. Nākamgad tā būs Liepājā.

Foto:

Video:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas