FOTO, VIDEO: Liepājā pirmos skatītājus uzņem jaunā koncertzāle Lielais dzintars

0 komentāri

Jaunuzbūvētajā Liepājas koncertzālē Lielais dzintars sestdienas, 17. oktobra, vakarā skan pirmais koncerts. Ar Liepājas simfoniskā orķestra un vijolnieces Ilzes Zariņas uzstāšanos tiek atklāta koncertzāles kamerzāle.

Oficiālā jaunās ēkas atklāšanas ceremonija gan plānota vēlāk – novembra sākumā. Pašlaik pārējā ēkā vēl notiek pēdējie labiekārtošanas darbi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jaunās koncertzāles būvniecība ilga divus gadus, un projekts kopumā izmaksāja vairāk nekā 30 miljonus eiro.

Šogad augusta sākumā celtne pieņemta ekspluatācijā un sākta tās iekārtošana. Šobrīd lielākā daļa darbu jau paveikti.

Galvenais koncertzāles mājinieks būs Liepājas simfoniskais orķestris, kā arī daļa Emīla Melngaiļa Liepājas mūzikas vidusskolas. Koncertzālē izveidota arī īpaša telpa baleta apgūšanai.
Tomēr tehniskā ziņā visunikālākā ir tieši lielā zāle, kas var uzņemt tūkstoš skatītāju.

Foto!

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas