FOTO, VIDEO: kupla mežacūku ģimene iestrēgusi Mežciema pagalmā; kas notiks ar rukšiem?

1 komentārs

Pirmdienas rītā aculiecinieki novērojuši meža rukšu ģimeni, kas iemaldījusies kādā pagalmā Mežciema un Līduma ielas krustojumā.

Skaties.lv aculiecinieka uzņemtajā video saskaitīja pārdesmit cūku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Par to, ka cūku ģimene iemaldījusies Mežciemā, informēti arī Rīgas pašvaldības policijas pārstāvji, kas Skaties.lv atzina, ka cūkas, visticamāk, tiks nogādātas atpakaļ mežā. Par to, ka cūkas varētu tikt iemidzinātas, policijas pārstāvjiem informācijas nav.

Jau ziņojām, ka no šīs nedēļas Rīgas dome sāks izķert mežacūkas galvaspilsētā. Pieņemts lēmums, ka mežacūkas būs jāmēģina piebarot un sadzīt būros, lai transportētu prom no pilsētas. Tam varētu izmantot, piemēram, kukurūzu, kas cūkām ļoti garšo, bet pilsētas parkos tik vienkārši nav atrodama.

Skaties foto – rukši Mežciemā!

Skaties video!

1 komentārs

TOP komentāri

  • lalala-pats no paša
    0

    lalala-pats no paša

    PVD suki-riki!!!! ANALĪZES UZTAISĪJĀT,JEB VAIROJAT APZINĀTI CŪKU MĒRI!!???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

    28.07.2015 11:51

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas